مشخصات فنی دیگ روغن داغ

۰۵۱۳۸۴۷۹۸۴۸ - ۰۹۱۵۶۵۸۰۰۲۷

مشخصات فنی دیگ روغن داغ : دیگ های روغن داغ صورت سه پاس و با راندمان بالا و در دو مدل افقی و عمودی تولید می گردد. روغن داغ صنعتی

مشخصات فنی دیگ روغن داغ

مشخصات فنی دیگ روغن داغ – روغن داغ صنعتی : دیگ های روغن داغ صورت سه پاس و با راندمان بالا و در دو مدل افقی و عمودی تولید می گردد.

 کلیه ورق های مصرفی در ساخت از نوع ورق آتشخوار DIN17155-17MN4 می باشد این نوع ورق مخصوص ساخت دیگ های روغن داغ بوده و از استحکام کششی بالایی برخوردار است. لوله های مصرفی تماماً از نوع بدون درز آتش خوار و طبق استاندارد DIN17175-ST35.8 می باشد. کلیه جوشکاری ها بر اساس WPS و PQR تایید شده اداره استاندارد و توسط جوشکاران دارای گواهینامه تایید صلاحیت انجام می گیرد.
کلیه الکترود های مصرفی از نوع E7018 و با پیش گرم ۳۰۰ درجه سانتیگراد و کلیه جوش های انجام شده توسـط تیم کنتـرل کیفـیت کنترل می گردد. پس از اتمام مونتاژ ، دیگ با فشار ۵/۱ برابر فشار طراحی به صورت هیدرواستاتیک تست شده و سرانجام با پشم سنگ عایق و با روکش استنلس استیل پوشش داده می شود. ارائه بویلر های روغن داغ به صروت پکیج کامل شامل مشعل، پمپ سیرکولاسیون، پمپ تغذیه، منبع انبساط، منبع تغذیه و… امکان پذیر می باشد.

مشخصات فنی دیگ روغن داغ

روغن داغ صنعتی

روغن های داغ صنعتی بر پایه مواد معدنی و افزودنی مرغوب تولید می شوند و  در سیستم های انتقال حرارت بسته با بیشینه دمای 320 درجه سانتی گراد مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به کاربردی که ما انتظار داریم روغن انتقال حرارت انجام بدهد، باید خصوصیت ها و ویژگی های متفاوتی را این ترکیبات داشته باشند. برخی از مهمترین خصوصیت های که روغن های داغ صنعتی دارند می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • پایداری حرارتی بالا
  • ویسکوزیته مناسب
  • نقطه اشتعال بالا
  • سهولت دفع مواد زائد
  • خواص انتقال حرارتی خوب
  • این روغنها باید غیرسمی ، غیرقابل اشتعال باشند.
  • بی بو بودن آن ، سازگاری با اجزا سیستم، عدم ایجاد خودگی در سیستم ، فشار بخار کم در دماهای زیاد ، نقطه جوش بالا ، پایداری خوب در مقابل واکنش پذیری با آب، سازگاری با روغن های دیگر انتقال حرارت، بازده گرمایی بالا به منظور انتقال حرارت مناسب به عنوان اصلی ترین ویژگی های به شمار می روند.

مشخصات فنی دیگ روغن داغ

تجهیزات جانبی سیستم روغن داغ

شرکت بخارصنعت سپهر

گروه صنعتی سپهر با پشتوانه 20 سال سابقه درحوزه تأسیسات صنعتی و ساختمانی فعالیت خود را آغاز کرده و در مسیر توسعه دانش و تجربه گام برمیدارد.

تولید کننده تجهیزات و ادوات گرمایشی
تامین تجهیزات کامل موتورخانه حرارتی ، برودتی و استخر
تامین تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب و تجهیزات مجموعه های آبی

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 5 =