هواساز

۰۵۱۳۸۴۷۹۸۴۸ - ۰۹۱۵۶۵۸۰۰۲۷
دستگاه هواساز

دستگاه هواساز

هواساز

هواساز  ( خانگی ) چیست ؟ دستگاهی برای تامین هوای مطبوع و سالم با دستیابی به دما و رطوبت مناسب است. هوا ساز ( خانگی ) یکی از اصلی‌ترین دستگاه‌های تهویه مطبوع است که در مسیر چیلر و بویلر با کانال هوا قرار می‌گیرد. هواساز ها در صنایع مختلف نیز برای تولید هوای مورد نیاز با درجه و رطوبت مورد نظر به کار برده می‌شوند.

 

تهویه مطبوع یعنی انجام فرایندهایی روی هوا تا بتوان شرایط هوای مکان خاصی را برای زیستن و زندگی ، فعالیت یا عملیات صنعتی ویژه ای ، بدون آلودگی و بهداشتی کرد و سپس به حد مطلوب برسانیم. تهویه مطبوع باعث می‌شود شرایط هوا طبق روش خاصی به صورت اتوماتیک مقداری ثابت بماند یا متغیر باشد.

 

برای مشاهده و مطالعه انواع دستگاه های هوا ساز میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

انواع دستگاه های هوا ساز

 

در مورد انواع هوا ساز های خانگی در ادامه مطالبی اضافه خواهد شد

هواساز های خانگی جزء مرغوب ترین وسایل تهویۀ هوای منازل و ساختمان های مسکونی به حساب می آیند. علی رغم اینکه بیشتر مردم برای سرمایش و گرمایش منازل خود به سراغ وسایل قدیمی مثل کولرهای آبی و بخاری های گازسوز می روند، امروزه طراحان دنیای مدرن به فکر طراحی و ساخت دستگاه های پیشرفته تری برای این کارها هستند. هواسازهای خانگی یا آپارتمانی نیز از همین دسته تولیدات نوین به حساب می آیند. دستگاه هایی که به صورت افقی یا عمودی طراحی می شوند و قابلیت نصب را در پشت بام منازل یا سقف بالکن ها را دارند. به کمک دستگاه های هواساز می توانید هم کار گرمایش خانه را انجام دهید و هم در فصل های تابستان و بهار، سرمایش خانه را تأمین نمایید. در این مقاله قصد داریم به سراغ دستگاه های هواساز خانگی برویم و با ساز و کار آن ها بیشتر آشنا شویم.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 13 =